Wildronowo to malownicze miasteczko położone gdzieś w Polsce.

Otoczone jest gęstym lasem, który zamieszkuje wiele zwierząt. Najwięcej z nich jest niedźwiedzi, których chrapanie podczas zimowego snu słychać niemal w całym mieście.
Las choć jest urokliwy, to czasami wzbudza grozę. Krzewy i drzewa są tak mocno rozrośnięte, że czasami przypomina dżunglę.
Samo miasto jest przepiękne. Z jednej strony znajduje się w nim wiele nowoczesnych budowli, ale piękna starówka robi naprawdę wielkie wrażenie.

To właśnie na niej znajduje się siedziba Burmistrza, który zarządza miastem i pilnuje, by był porządek. Ale jak się domyślacie nie zawsze mu się to udaje, dlatego do swojej pomocy ma Plater i jej Zwierzaki, które zawsze są w gotowości.

W mieście znajduje się Fabryka Słodyczy. Strasznie kuszące miejsce dla pajęczycy Tipuli, która za wszelką cenę chciałaby ją przejąć. Ale nie jest to takie łatwe jakby się mogło wydawać. Wiele razy już tego próbowała, ale jej starania przeważnie kończą się klęską.

Jest także wspaniałe muzeum, które kryje w sobie wiele tajemnic i mocno jest chronione. No i oczywiście jest w nim wiele cennych eksponatów z historii miasta.
A rozbudowana sieć kanalizacji to istna kryjówka dla szczurów Generała Szri i Mejszagi, którzy urządzili sobie w niej niezłe legowiska

No cóż. Nie będę zdradzał więcej szczegółów, bo więcej dowiecie się z opowiadań.
Poza tym macie wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelka wyobraźnię, a ona z pewnością rozbudowuje Wildronowo, by stało się jeszcze piękniejszym miastem!!!